Festyn Rodzinny - PODSUMOWANIE
25 sierpnia 2012 roku przy Domu Kultury w Starym Węglińcu odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Radę Sołecką przy współudziale Ogólnopolskiej Grupy Rajdowej "Stary Węgliniec", Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Węglinieckiej oraz Mieszkańców Starego Węglińca. W programie Festynu rodzinnego były:
- konkursy rodzinne i sportowe na wesoło,
- pokazy grupy sportowej UKS Hutnik Pieńsk,
- pokazy broni strzeleckiej J.W. Bolesławiec,
- pokazy sprzętu i nowych samochodów strażackich OSP Ruszów,
- dodatkowe atrakcje (zjeżdżalnie, dmuchańce).

Pełne podsumowanie i podziękowania w dalszej części...
Czytaj
 
Festyn Rodzinny - FOTORELACJA
  POLECAMY:  Festyn Rodzinny w Starym Węglińcu dobiegł końca. Dla dzieci i młodzieży była to okazja do miłego spędzenia wolnego czasu, a i dorośli wzięli czynny udział w imprezie. Każdy w programie znalazł coś dla siebie. Liczne konkursy rodzinne i sportowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Ponadto odbyły się pokazy broni strzeleckiej, sprzętu strażackiego oraz walki zapaśnicze. Dodatkowymi atrakcjami były: malowanie twarzy, zjeżdżalnie i dmuchańce. Każdy z przybyłych gości miał okazję skosztować kiełbaski z grilla, przepysznego żurku oraz bigosu. Uwieńczeniem imprezy była zabawa taneczna pod wodzą DJ-a oraz zespołu muzycznego. Szczegółowe informacje odnośnie imprezy, ukażą się w najbliższym czasie. W dalszej części mogą Państwo obejrzeć fotorelacje z imprezy...
Czytaj
 
Będzie nowy sprzęt na placu zabaw
Do 29 września br. plac zabaw w Starym Węglińcu zostanie wyposażony w nowe urządzenia takie, jak: zestaw drabin oraz zjeżdżalni wykonany z drewnianych bali, bujak sprężynowy rybka, tablica do malowania, karuzela tarczowa z siedziskami, siedzisko huśtawkowe z oparciem oraz huśtawkami do zawieszenia oraz siedzisko huśtawkowe gumowe koszyk z łańcuchami do zawieszenia.

Pierwotnie plac miał zostać wyposażony do końca czerwca, lecz pierwszy przetarg został unieważniony. Ostatecznie wymienione urządzenia dostarczy i zamontuje firma P.W. "APIS" Jadwiga Oziębło, która zaoferowała najkorzystniejszą ofertę spośród pięciu firm stających do przetargu. Koszt inwestycji: 14 499,24 zł (brutto).
Czytaj
 
Koncert organowy

Zapraszamy wszystkich na KONCERT ORGANOWY,
który odbędzie się 15.08.2012 r. o godz. 12:30
w Kościele W.N.M.P. w Czerwonej Wodzie.

W programie: Bach, Buxtechude.

Grał będzie koncertujący organista, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu: JAKUB CHOROS

Wstęp wolny! Zapraszamy!
Czytaj
 
««  start « poprz. 51 52 53 54 nast.  » koniec »»