Gwiaździsty Rajd Prymaaprylisowy
Ogólnopolska Grupa Rajdowa "Stary Węgliniec", Koło rowerowe z Ruszowa oraz Koło rowerowe z Iłowej zapraszają wszystkich chętnych na wycieczkę rowerową pn. "Gwiażdzisty Rajd Prymaaprylisowy", która odbędzie się w dniu 1 kwietnia 2012 roku (niedziela).
Rajd Prymaaprylisowy składa się z trzech tras rowerowych, które spotykają się w miejscowości Ruszów, by wspólnie pojechać przez miejscowość Polana do Jagodzina, gdzie przewidywany jest wspólny piknik Prymaaprylisowy, atrakcje oraz konkursy z nagrodami. Dla uczestników wycieczki przewidziano pamiątkowe dyplomy.

Regulamin dostępny jest TUTAJ, natomiast szczegółowe informacje odnośnie poszczególnych tras w dalszej części...
Czytaj
 
Obóz letni w Pogorzelicy

Zarówno dzieci jak i młodzież, którzy chcą ciekawie spędzić wakacje, zapraszamy do zapisów na obóz letni w nadmorskiej miejscowości - Pogorzelica.

Obóz odbędzie się w dniach 11-22 lipca 2012 r. Koszt całego wyjazdu to 750 zł. Zapisy w kolejności zgłoszeń, pozostało 5 wolnych miejsc.

Więcej informacji pod nr telefonu 600705686 - Anna Jagiełło
Czytaj
 
Nowa oferta Domu Kultury
Zapraszamy mieszkańców Starego Węglińca do skorzystania z nowej oferty programowej Domu Kultury.

Od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych będą odbywać się zajęcia dla dzieci. W programie zajęcia plastyczne, muzyczne, gastronomiczne i inne. Z uwagi na brak zainteresowania, zajęcia dla młodzieży nie będą organizowane. Ponadto we wtorki i środy odbywać się będą zajęcia profilaktyki zdrowotej prowadzone przez Jagodę Kołodziejczak. Oferta skierowana jest dla osób w dowolnym wieku. Zapraszamy również na zajęcia do Domu Kultury miłośników tenisa stołowego. Szczegółowy harmonogram w dalszej części...
Czytaj
 
Gmina Węgliniec-synonim pazerności?
  FELIETON CZYTELNIKA:   Właśnie dotarło do mnie że grupa mędrców oraz Gangalf Szary z naszej gminy wymyśliła kolejny sposób, jak zdoić biednych Hobbitów, czyli nas... Oto wprowadzają jeszcze jeden podatek, tym razem od posiadanego psa. A podatków ci u nas dostatek: PIT, CIT, akcyza, podatek od nieruchomości, podatek rolny, podatek od środków transportu, podatek od czynności cywilno prawnych, VAT (23% najwyższa stawka to prawie 1/4 ceny) itd.
Żeby było jeszcze milej to, jak z każdym początkiem roku w Polandi podwyżki: gazu, prądu i najlepsza - paliw. A co tam damy radę, te 1500 zł pensji to i tak za dużo. Sam nie wiem, co robić z tą fortuną. Karaiby już mi się przejadły, a tym drugim jachtem i tak nie pływam :)
Dokończenie felietonu w dalszej części...
Czytaj
 
««  start « poprz. 31 nast.  » koniec »»