Akcja 1% dla OSP Stary Węgliniec - PODSUMOWANIE
Drodzy ofiarodawcy!
Dzięki Waszym odpisom 1% od podatku dochodowego za rok 2014 na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Starym Węglińcu, będziemy mogli zakupić nowy sprzęt dla naszych strażaków.

Konto naszej jednostki zasilone zostało kwotą 1164,76 zł.

Bardzo dziękujemy osobom, które postanowiły wesprzeć naszą jednostkę. Jednocześnie prosimy o wskazywanie naszej OSP w Państwa rozliczeniach za rok 2015.

Więcej statystyk i dane do rozliczania PIT-ów 2015 w dalszej części…
Czytaj
 
Święty Mikołaj w Starym Węglińcu
Zgodnie z tradycją do naszej Parafii zawitał Święty Mikołaj, który po Eucharystii o godz. 10:00  w kościele parafialnym rozdawał słodkie  prezenty.  Było to ogromne przeżycie i radość, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wszystkie dzieci dziękowały Św. Mikołajowi za miłą niespodziankę i obiecały, że przez cały rok będą grzeczne.

Dwa dni wcześniej Św. Mikołaj wraz z aniołkami oraz ks. prob. Krzysztofem Żądło, odwiedził dzieci w Filii Szkoły Podstawowej w Starym Węglińcu. Na spotkanie ze Świętym dzieci przygotowywały się już wcześniej, poznając Jego historię, dobroć; przygotowały z wychowawcami piosenki, wiersze i kolorowe prace. Po radosnym przywitaniu nastąpił wyczekiwany moment rozdawania prezentów.
Czytaj
 
Samochód operacyjny dla OSP

A oto nasza flota do której właśnie dołączył terenowy mercedes o pojemności silnika 2.9 l,  mocy 123 koni mechanicznych i napędem 4x4. Mimo że nie najnowsza sprawdza się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Samochód przeznaczony będzie do dyspozycji strażaków dojeżdżających na szkolenia oraz jako wóz operacyjny.

Dziękujemy UGiM w Węglińcu za przekazanie w użytkowanie tego auta dla OSP Stary Węgliniec.
Czytaj
 
Wynajem sali w remizie

Nasi ochotnicy otrzymali zgodę na wynajmowanie sali w remizie strażackiej w Starym Węglińcu na imprezy okolicznościowe. 18-nastki, urodziny, przyjęcia i co tylko Państwo będą potrzebować.
Sala jest ogrzewana gazowo, dobrze oświetlona, wyposażona w eleganckie drewniane stoły, krzesła i umywalkę, oraz z dostępem do dwóch toalet. Cena wynajmu: 200 zł

Więcej szczegółów u Prezesa Łukasza Kocota 504 502 400 lub poprzez prywatną wiadomość na nasz facebook'owy profil www.facebook.com/ospstarywegliniec.straz

Czytaj
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»