MENU:      AKTUALNOŚCI | HISTORIA SZKOŁY | PATRON SZKOŁY | PLAN LEKCJI | KADRA NAUCZYCIELSKA


Witamy w "nowym" dziale!
05.09.2013.
Rok szkolny ruszył pełną parą. W związku z tym postanowiliśmy trochę odświeżyć dział "Szkoła Podstawowa". Jednocześnie informujemy, że strona internetowa naszej placówki szkolnej znajdująca się dotychczas pod adresem www.mala-szkola.pl, została bezpowrotnie usunięta decyzją Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Węglińcu. W zamian za to Filia Szkoły Podstawowej posiada swoją zakładkę na stronie Zespołu Szkół w Węglińcu pod adresem www.zswegliniec.pl i tam będą pojawiać się aktualności szkolne. Mimo wszystko zamierzamy również w tym miejscu publikować informacje dotyczące szkoły. Już teraz dostępny jest aktualny plan lekcji, a w miarę upływu czasu będziemy publikować również wydarzenia z życia szkoły.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że do "szkolnego działu" możemy wejść poprzez link w menu na stronie www.starywegliniec.pl lub wpisując w przeglądarce adres www.szkola.starywegliniec.pl
Czytaj
 
Koniec wakacyjnej laby!
31.08.2013.
Dla uczniów skończył się czas wakacyjnego odpoczynku. W poniedziałek o godz. 10:00 (2 września br.) odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 w Filii Szkoły Podstawowej w Starym Węglińcu do której od ubiegłego roku uczęszczają jedynie uczniowie klas I-III. Msza Święta rozpoczynająca nowy rok szkolny w Kościele Parafialnym w Starym Węglińcu o godz. 9:15 (zbiórka uczniów w szkole o godz. 9:00). Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas IV-VI oraz gimnazjum odbędzie się w Zespole Szkół w Węglińcu o godz. 9:00. Odjazd autokaru ze Starego Węglińca: o godzinie 8:15 - obok Domu Kultury, natomiast o godzinie 8:20 - przystanek "pod dębami". Natomiast rozpoczęcie roku w Zespole Szkół w Ruszowie odbędzie się o godz. 9:30. Msza Święta w Ruszowie o godz. 8:00. Odjazd autokaru ze Starego Węglińca do Ruszowa odbędzie się o godz. 7:20.
Czytaj